جستجو
فیلد های عمومی
جستجو در محتوا
دقیقا عین عبارت
جستجو در عناوین
فیلتر براساسدسته های محصولات

امکان تامین انبوه و تولید عمده

فروشگاه امیرکبیرتک با همکاری گروه پژوهش صنعت مدرن و با بهره گیری از سرمایه گذاری های انجام شده نسبت به تجهیز ماشین آلات و امکانات به روز صنعت مربوطه اقدام نموده بطوریکه هم اکنون دارای تکنولوژی کامل ساخت و تولید چراغ های نسل جدید و قدیم می باشد.

گروه پژوهش صنعت مدرن با بهره‌گیری از دانش فنی سازمان و تکیه بر نیروی انسانی متخصص خود، طی سال های گذشته جزو تولیدکنندگان اول قطعات یدکی چراغ خودرو برای خودروسازان ایرانی با تولید بیش از ۲۰ هزار قطعه در روز بوده و در حوزه طراحی محصول موفق به طراحی و تولید انبوه سه محصول جدید برای ایران‌خودرو شد.

این شرکت  با وجود محدودیت‌های بین‌المللی که به صنعت خودرو تحمیل شد، بیش از ۸۰ درصد از قطعات مصرفی را با بهترین کیفیت داخلی تولید کرده و با کسب این قابلیت اقدام به ساخت تجهیزات خطوط تولید خود براساس بالاترین سطح تکنولوژی قطعه‌سازان خارجی کرده است

همچنین با توجه به توسعه فعالیت‌های این شرکت در زمینه تولید لنت ترمز، مایع ضدیخ و آینه جانبی خودرو کارآفرینی چشم‌گیری حاصل شد که این به نوبه خود گامی موثر در اشتغال‌زایی و ایجاد فرصت‌های جدید شغلی بوده است تا جایی که می‌توان امروز جمعیت خانواده بزرگ مدرن را بالغ بر یک هزار نفر دانست.  این شرکت در نظر دارد با هدف جهش تولید، تولیدات خود را با حفظ و ارتقای کیفیت، توانمندی‌های فنی کسب شده در حوزه طراحی و تولید چراغ و اولویت قرار دادن سلامتی کارکنان در ایمن‌ترین شرایط تولیدی و رفاهی  تا 30درصد  افزایش دهد تا بتوان گام بزرگ دیگری در قطعه‌سازی ایران برداشت.

 

تولید پایدار و با کیفیت در مقیاس انبوه در سایه داشتن نیروی انسانی متخصص و مجرب، دستگاه و تجهیزات پیشرفته و طرفیت سازی درازمدت میسر خواهد بود.

با تکیه بر سرمایه گذاری های انجام شده و ظرفیت سازی در خطوط تولید، بهره مندی از سایت های تولیدی متعدد در سطح کشور و نیروی انسانی بالغ بر یک هزار نفر، امکان تولید و تأمین انبوه کلیه محصولات مندرج در سایت وجود دارد.

ضمنأ در حوزه محصولات تولیدی در حال حاضر بیش از 70 درصد سهم تأمین خودروسازی (OEM) و همچنین همین میزان از سهم بازار قطعات یدکی (AM) در اختیار این گروه قرار دارد.

در حوزه سیستم روشنایی خودرو امکان تولید سالانه بالغ بر 7.5 میلیون چراغ خودرو مهیا شده است و در خصوص سایر محصولات نیز بسته بندی لازم صورت گرفته است.

تولید سفارشی بر اساس نیاز مشتری

………………………………………………