جستجو
فیلد های عمومی
جستجو در محتوا
دقیقا عین عبارت
جستجو در عناوین
فیلتر براساسدسته های محصولات

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان امیرکبیرتِک

با سپاس از همراهی شما دوست گرامی

به منظور ارج نهادن به مشتریان وفادار ” امیرکبیرتِک” و با هدف شناسایی ، دسته بندی و  در نظر گرفتن امتیازات ویژه برای مشتریان محترم متناسب با نوع و حجم خرید ایشان ، باشگاه مشتریان امیرکبیرتِک تشکیل شده است.

در باشگاه مشتریان امیرکبیرتِک یک نظام رده بندی و امتیاز دهی متناسب با میزان تعامل مشتریان وجود دارد. مشتریان عضو فروشگاه در نهایت با دستیابی به سقف‌های مشخصی از امتیازات و کسب رده امتیازی، از تسهیلات و تخفیفات مادی و غیر مادی فراهم شده توسط امیرکبیرتِک به عنوان پاداش و قدردانی بهره مند می شوند.

سطوح چهارگانه  مشتریان به شرح ذیل می باشد و برای هر سطح، تسهیلات مشخصی در نظر گرفته می شود :

  • سطح 4 ( مشتریان سطح آبی)
  • سطح 3 ( مشتریان سطح نقره ای)
  • سطح 2 ( مشتریان سطح طلایی)
  • سطح 1 ( مشتریان سطح پلاتین)

 

رویکرد سطح بندی مشتریان :

مشتریان سطح آبی :

صرفنظر از حجم و تیراژ خرید، با اولین خرید  آنلاین از “امیرکبیرتک” شما به عضویت در باشگاه مشتریان عزیز و محترم در می آیید و همراه با احراز سطح آبی، عضوی از خانواده بزرگ صنعت کشور خواهید شد. مشخصات شما برای هر گونه اطلاع از محصولات جدید، دارای تخفیف، ویژه و هرگونه خدمات آتی در بانک اطلاعاتی امیرکبیرتک ذخیره خواهد شد و از تسهیلات 5% تخفیف خرید زیر قیمت بازار برخوردار خواهید شد.

مشتریان سطح نقره ای :

بطور قطع در این سطح ، نوع و نحوه تعاملات شما با ما بعنوان یک مشتری وفادار، شما را برای ما خاص تر کرده است. لذا بر اساس حجم ، تیراژ یا نوع محصولی که خریداری می کنید در رده مشتریان سطح نقره ای امیرکبیرتک قرار گرفته اید.

مشتریان سطح نقره ای ، علاوه بر دریافت تسهیلات سطح آبی، از تسهیلات بیشتری از جمله درصد تخفیف بالاتر در خرید محصولات و خدمات، حضور رایگان در دوره ها و سمینارهای آموزشی ، بازدید از خطوط تولید محصولات و … برخوردار می شوند.

 

مشتریان سطح طلایی :

مشتریان سطح طلایی در حقیقت دیگر مشتری ما نیستند. بلکه به نوعی نمایندگان استراتژیک ما در تولید ، توزیع و فروش محصولات هستند. در این سطح از تعامل ، به واسطه نقش آفرینی تاثیرگذار شما در خرید و توزیع محصولات و خدمات ، مذاکرات در خصوص امکان اعطای نمایندگی توزیع در استان های کشور و بازارهای صادراتی با شما صورت می گیرد.

مشتریان سطح طلایی یا به عبارت دیگر “نمایندگان توزیع کالا و خدمات” علاوه بر بهره مندی از تسهیلات سطوح آبی و نقره ای ، دیگر می توانند از مزایای خرید غیر نقدی و مدت دار، تخفیفات ویژه خرید زیر قیمت کارخانه ، تخفیفات و تسریعات در ارسال و بسیاری مزایای دیگر بهره مند شوند و بعنوان عضو اثر گذار خانواده امیرکبیر تک ، استراتژی های بازاریابی، توزیع ، فروش ، تبلیغات و هدایای مرتبط … با این عزیزان بصورت حضوری جمع بندی خواهد شد.

 

مشتریان سطح پلاتین:

سطح پلاتین در باشگاه مشتریان امیرکبیرتک به بالاترین سطح تعامل و همکاری اطلاق می شود. این سطح از همکاری ، عمدتا” در قالب B2B و بین شرکت ها صورت می گیرد. متناسب با نوع ، حجم و تیراژ محصولات درخواستی، علاوه بر تمام تسهیلات مندرج در سطوح قبلی ، بر اساس توافقات فیمابین، امکان هر گونه انعطاف در تامین، تولید و ارسال کالا و خدمات وجود خواهد داشت و همچنین امکان سرمایه گذاری برای توسعه خطوط تولید، طراحی و قالب سازی محصولات جدید و هر گونه اقدام توسعه ای در حوزه کالا و خدمات، به سفارش مشتریان سطح پلاتین وجود دارد. در این سطح از تعامل ، همکاری در پروژه های فنی مهندسی ، کیفی و تامینی ، امری بدیهی است و حتی بهای تمام شده کالا و خدمات در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت و توافق قیمتی متناسب دیدگاههای مشتری و با رویکرد برد-برد صورت می گیرد.

ما با مشتریان سطح پلاتین، بعنوان همکار استراتژیک خود، و مسیر توسعه پایدار را تجربه می کنیم.

 

مزایای تعریف شده برای هر سطح از مشتریان به شرح مندرج در جدول ذیل می باشد :