جستجو
فیلد های عمومی
جستجو در محتوا
دقیقا عین عبارت
جستجو در عناوین
فیلتر براساسدسته های محصولات

تولید سفارشی بر اساس نیاز مشتری

 

در سیستم فروش عمده فروشگاه امیرکبیرتک انتخاب محصول توسط شما در تیراژ و طبق سفارش انجام می پذیرد. سفارشی سازی انبوه برخی از محصولات مستلزم اصلاح محصول توسط شخص مشتری است بدین نحو که فروشگاه امیرکبیرتک در این روش تعامل و مشارکت با مشتری را اصل اساسی و خدشه ناپذیر به شمار آورده و به طور عملی موجبات تعامل میان مشتری، محصول و واحد طراحی را میسر و تسهیل می کند. فرض اساسی در ایده سفارشی سازی انبوه، خلق ارزش و ارائه بالاترین مطلوبیت به مشتری و مصرف کنندگان است.

سفارشی سازی انبوه از محصول یا طرح جایگزین به سفارش مشتری است به گونه ای که مشتری خود بتواند عناصر اساسی مربوط به محصول و طرح آن را در درون انواع مدل هایی که از قبل تحت نام برند مدرن هوم ارائه شده اصلاح و یا تأیید نماید.

این اقدام در زمینه مشتری مداری و توسعه بازار و تولید انبوه محصولات مدرن هوم به شمار می رود.

مشتریان و مصرف کنندگان کالا عموما ناچار به انتخاب و خرید از بین محصولات موجود در بازار هستند و چنانچه محصولی مطابق با سلیقه مشتریان نباشد، شانسی برای موفقیت در بازار نخواهد داشت.

امیرکبیرتک با بهره گیری از خطوط تولید پیشرفته انواع قطعات پلیمری، فلزی، شیشه ای و سرامیکی و همراهی تیم طراحی و توسعه محصولات، این امکان را فراهم ساخته است تا توان طراحی و تولیدی خود را مطابق با سلیقه و خواست مشتریان محترم بروزآوری نماید.

لذا ما بر آن باوریم که از عصر “تولید انبوه” (Mass Production) عبور کرده ایم و در پاسخ به صدای مشتریان کالا و خدمات خود، وارد عصر “سفارشی سازی انبوه” (Mass Customization) شده ایم.

در همین راستا در خصوص محصولات مشخصی در لیست کالاهای امیرکبیرتک، پس از دریافت نقطه نظرات و طرح های مشتریان محترم، بررسی در خصوص امکان پذیری تولید محصولات درخواستی بر اساس حجم سفارش صورت خواهد گرفت و تولید محصولات مورد نیاز بر اساس درخواست مشتری در دستور کار قرار خواهد گرفت.

تولید سفارشی بر اساس نیاز مشتری

………………………………………………