جستجو
فیلد های عمومی
جستجو در محتوا
دقیقا عین عبارت
جستجو در عناوین
فیلتر براساسدسته های محصولات

رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش

 نحوه ارسال سفارش در امیرکبیرتک :

  • ارسال سفارش در تهران:

ارسال اجناس در تهران برای خرید های اینترنتی بالاتر از 1 میلیون تومان از سایت امیرکبیرتک به صورت رایگان انجام خواهد شد و بر اساس زمان خرید از همان روز تا 3 روز کاری بعد از خرید تحویل مشتری خواهد شد.ارسال در تهران در صورت درخواست مشتری از طریق پست نیز امکان پذیر بوده و هزینه ارسال بر عهده مشتری (خریدار) خواهد بود البته در این نوع از ارسال سفارش پرداخت اینترنتی خرید باید به طور کامل انجام شود.این سفارشات با زمان تقریبی بین 1 تا 4 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش تحویل خواهد شد.

صورت می پذیرد:

  • ارسال با پیک

ارسال از طریق پیک برای ساکنین تهران امکان پذیر است و بعد از ثبت سفارش، در کوتاه ترین زمان ممکن، پردازش و آماده سازی سفارش انجام و توسط پیک تحویل شما مشتری عزیز خواهد شد.

روش پیگیری مرسوله در این روش

برای آگاهی از اینکه سفارش شما در چه مرحله ای قرار دارد، به صورت لحظه ای وضعیت سفارش برای شماره همراه ثبت شده در فرم ثبت نام پیامک میشود.کافی است با پشتیبانی فروشگاه امیرکبیرتک در ارتباط باشید.

  • تحویل در محل شرکت یا کارخانه:

جهت رفاه حال مشتریان امیرکبیرتِک تحویل سفارش به صورت حضوری امکان پذیر است. سفارش های مشتریانی که تمایل به دریافت بصورت حضوری دارند، می توانند با انتخاب گزینه تحویل در محل، سفارش خود را از درب دفتر مرکزی فروشگاه امیرکبیرتک واقع در تهران خیابان سهره وردی، تحویل بگیرند.

به استحضار می رساند این امکان در حال حاضر مختص استان تهران بوده و به زودی در سایر کلان شهرهای کشور نیز فراهم می‌گردد.

محل تحویل سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) بوده و ارائه کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی در زمان تحویل سفارش به مامور تحویل الزامی می باشد.

هدف امیرکبیرتک ارسال هر چه سریعتر مرسوله برای مشتریان خود و جلب رضایت مشتریان است.”

  • ارسال سفارش به خارج از شهر تهران:

ارسال کالا به کلیه شهر ها و شهرستان های ایران از طریق چهار روش زیر امکان پذیر است:

  • -ارسال از طریق تیپاکس 
  • -ارسال از طریق باربری 
  • -ارسال از طریق پست 

در چهار روش فوق هزینه ارسال کالا بر عهده مشتری (خریدار) بوده و چگونگی آن قبل از ارسال کالا با مشتری هماهنگ خواهد شد و مسئولیت تحویل کالا تا تحویل به متصدیان ارسال بار بر عهده امیرکبیرتک می باشد و تاخیر در تحویل و همچنین سلامت بار بر عهده باربری است.

در روش ارسال از طریق پست ارایه کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی در زمان تحویل سفارش به مأمور پست الزامی می باشد.

زمان تقریبی ارسال کالا از زمان سفارش تا تحویل به مشتری بسته به مسیر و موقیت جغرافیایی 1 تا 4 روز کاری می باشد.

تحویل کالا در شهرستان ها از باربری و فرودگاه و ترمینال مقصد به عهده مشتری می باشد.

توجه داشته باشید که زمان پردازش کالا زمانی است که سفارش تحویل شرکت های ارسال بار، تیپاکس و یا پست می باشد و زمان تحویل کالا به مشتری نیست. زمان تحویل سفارش با توجه به شهر مقصد و نوع شرکت ارسال کننده میتواند از ۲ تا ۵ روز متغیر باشد

در زمان های ویژه مانند روزهای تعطیل یا روزهای شلوغ مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، سفارشات با تاخیر ارسال شود

کلیه سفارشات مشتریان امیرکبیرتک حداکثر پس از گذشت ۲۴ ساعت کاری پردازش خواهد شد

  • پرداخت در محل

متأسفانه در حال حاضر فروشگاه امیرکبیرتک قادر به ارائه سرویس پرداخت در محل نمی باشد، اما مشتریانی که قصد خرید حضوری دارند میتوانند با حضور در …… به صورت حضوری خرید خود را انجام دهند (در حال حاضر به دلیل شرایط بیماری کرونا خرید حضوری امکان پذیر نمی باشد)

 

  • نحوه تحویل گرفتن سفارش :

لطفا هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال ( پست، تیپاکس ، باربری ) کارت شنایی معتبر ارائه دهید.

کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت امکان تحویل کالا وجود نخواهند داشت.

با توجه به اینکه سفارشات خارج از سیستم امیرکبیرتک و به وسیله شرکت های حمل و نقل و پست تحویل میشود، نیاز است شما هنگام دریافت سفارش حتما از صحت ارسال از نظر سلامت فیزیکی بسته بندی ( مخدوشی جعبه، پارگی پاکت و …) و همچنین تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور مأمور ارسال مطمئن شوید، در غیر اینصورت بسته ارسالی را تحویل نگرفته و بازگردانید.

بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی و تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور آن خواهد بود.

لازم به ذکر است اگر سفارشی را تحویل بگیرید که دارای بسته بندی مخدوش باشد امکان پیگیری بعدی وجود ندارد.

تحویل سفارش از طریق پست حتماً نیاز به کد پستی دارد و کد پستی باید حتماً در پروفایل کاربر درج شود.

هزینه ارسال سفارشات از راههای دیگر، پس کرایه و به عهده مشتری می باشد.

ارسال از انبار امیرکبیرتک به باربری کرایه شهری ندارد.

  • ارسال کالاهای عمده;

اگر سفارش شما عمده باشد قبل از ارسال ماشین دربست هزینه کرایه به مشتری اعلام شده و در صورت توافق ، بار ارسال میشود. همچنین خود مشتری می تواند وسیله حمل بار را با هماهنگی قبلی جهت دریافت سفارش ارسال کند.

لطفا به موارد زیر دقت داشته باشید:

 باربری تنها مسئول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب مربوطه راه اندازی شوند (مانند چراغ، لنت و …) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود.

روزهای تعطیل در سال فروشگاه امیرکبیرتک هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست که برای شما پیامک می‌شود پیگیری نمایید.