جستجو
فیلد های عمومی
جستجو در محتوا
دقیقا عین عبارت
جستجو در عناوین
فیلتر براساسدسته های محصولات

شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت

  • پرداخت اینترنتی       

کاربران امیرکبیرتک می‌توانند پس از ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی برای سفارش است و پس از آن پیامکی با موضوع ثبت موفق سفارش، برای شما ارسال می‌شود در نتیجه لزومی به اطلاع‌ پرداخت سفارش وجود ندارد و سفارش شما اتوماتیک وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. بدیهی است سفارش هایی که هزینه آنها پرداخت شده باشد در اولویت ارسال قرار دارند.         

در مراحل ثبت سفارش جهت پرداخت اینترنتی به درگاه پرداخت بانک ملت وارد می شوید و می توانید اطلاعات کارت خود را وارد کنید.      

کاربران عزیز سایت امیرکبیرتک امکان واریز مبلغ سفارش خود را از طریق همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر را وارد کرده و پس از تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

  1. شماره کارت 16 رقمی: بر روی کارتتان حک شده آن را وارد کنید.
  2. رمز دوم: برای پرداخت های اینترنتی نیاز به رمز دوم می باشد که بایستی از قبل آن را برای کارت خود فعال کرده باشید

برای فعال‌کردن رمز دوم می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه نمایید.

  1. CVV2: کدی 3 یا 4 رقمی که روی کارت شما درج شده است.
  2. تاریخ انقضا: روی کارت درج شده است.

نکته:

در صورتی که پرداخت به صورت اینترنتی بوده باشد، تحویل‌گیرنده هنگام دریافت کالا، می بایست کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشد.                

  • پرداخت کارت به کارت و یا واریز به حساب  

 کاربران محترم می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره حساب و یا کارت‌ قید شده در این قسمت نیز واریز نمایند. و عکس فیش واریزی را به شماره 09122631006 ارسال نمایند.

 شماره حساب امیرکبیرتک: 
شماره حساب:
 ……………….. بانک ملت به نام ………….

شماره کارت: …………………. بانک ملت به نام …………… 

 

شرایط مرجوعی وجه به مشتری  

در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می پذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از امیرکبیرتک،  رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را می پذیرد.

در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبدا که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، سایت امیرکبیرتک مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.